Přejít k hlavnímu obsahu
Mgr. Jitka Blatná
zástupce třídního Sekundy
aprobace M, F
blatna.j@sgldbrno.cz
PhDr. Yvona Čuprová
aprobace A, N
cuprova.y@sgldbrno.cz
Mgr. Eva Fialová
třídní Sexty
aprobace Č, N
fialova.e@sgldbrno.cz
Mgr. Radomír Hloušek
třídní I.A
aprobace D, G
hlousek.r@sgldbrno.cz
PaedDr. Zdeňka Hoferová
třídní IV.B
aprobace B, TV
hoferova.z@sgldbrno.cz
Mgr. Martina Honnerová
třídní Kvinty
aprobace Č, ZSV
honnerova.m@sgldbrno.cz
Mgr. Renata Honzová
výchovný poradce, zástupce třídního Sexty
aprobace B, CH
honzova.r@sgldbrno.cz
Mgr. Martina Kawuloková
zástupce třídního Kvinty
aprobace M, G
kawulokova.m@sgldbrno.cz
Mgr. Lukáš Klíma
vedoucí trenér atletiky
aprobace atletika
lu-ke@email.cz
Mgr. Tomáš Klíma
aprobace atletika
tomas.klima@hotmail.com
Mgr. Tereza Kondlerová
třídní Kvarty
aprobace A
kondlerova.t@sgldbrno.cz
Mgr. Pavel Kousal
třídní III.A
aprobace Č, ZSV
kousal.p@sgldbrno.cz
Ing. Eva Lošťáková
třídní III.B
aprobace A
lostakova.e@sgldbrno.cz
RNDr. Bohdana Maťašová
zástupce třídního IV.A
aprobace M, ICT
matasova.b@sgldbrno.cz
Mgr. Radka Moosová
zástupce třídního Kvarty
aprobace Č, D
moosova.r@sgldbrno.cz
Mgr. Blanka Novotná
aprobace N, VV
novotna.b@sgldbrno.cz
Mgr. Kamila Novotná
metodik prevence, třídní l.B
aprobace ZSV
novotna.k@sgldbrno.cz
Mgr. Martin Prášil
třídní II.B
aprobace N, TV
prasil.m@sgldbrno.cz
Mgr. Barbora Roubalová
třídní IV.A
aprobace N, TV
roubalova.b@sgldbrno.cz
PaedDr. Vladmír Samek
zástupce třídního II.B
aprobace TV
samek.v@sgldbrno.cz
Mgr. Šárka Sklenářová
třídní Sekundy
aprobace N
sklenarova.s@sgldbrno.cz
Mgr. Lenka Svobodová
zástupce třídního IV.B
aprobace M, ZSV
svobodova.l@sgldbrno.cz
Mgr. Petra Svobodová
zástupce třídního Primy
aprobace A
svobodova.p@sgldbrno.cz
Mgr. Eva Široká
třídní II.A
aprobace M, F
siroka.e@sgldbrno.cz
Mgr. Anna Vokálová
aprobace A
vokalova.a@sgldbrno.cz
Mgr. Helena Zavřelová
třídní Primy
aprobace Č
zavrelova.h@sgldbrno.cz
Mgr. Gabriela Živná
třídní Tercie
aprobace F, CH
zivna.g@sgldbrno.cz
Mgr. Regina Kozubková
zástupce třídního Tercie
aprobace M, IVT
kozubkova.r@sgldbrno.cz
Mgr. Pavla Němcová
zástupce třídního l.A
aprobace M
nemcova.p@sgldbrno.cz
Mgr. Jan Rain
zástupce třídního III.B
aprobace Č, HV
rain.j@sgldbrno.cz
Mgr. Jana Urbánková
zástupce třídního II.A
aprobace N, HV
urbankova.j@sgldbrno.cz
Mgr. Eva Jochecová
aprobace A
jochecova.e@sgldbrno.cz
Mgr. Eduard Roreček
zástupce třídního III.A
aprobace D, G
rorecek.e@sgldbrno.cz
Mgr. Petra Trkanová
zástupce třídního I.B
aprobace M, G
trkanova.p@sgldbrno.cz